Firmám nabízíme:

-         vyhledávání vhodných uchazečů na základě vašich požadavků a kritérií,

-         ověření správnosti údajů v životopisu a kontrolu referencí,

-         testování znalostí a dovedností od jazykových až po praktické,

-         zjišťování osobnostních charakteristik a předpokladů jako je odolnost proti stresu, loajalita, organizační schopnosti, poctivost a podobně,

-         podporu a pomoc při zapracování nového spolupracovníka a při osvojování si podnikových pravidel a firemní kultury,

-         personální audit v rozsahu potřebném pro řešení zadaného problému,

-         pomoc při zeštíhlování firmy včetně psychologické podpory pracovníků, případně kompletní zajištění outplacementu,

-         mnoho dalších služeb a aktivit, jejichž využití s vámi rádi projednáme při osobním setkání.

Pracovníkům nabízíme:

-vytvoření kvalitního profesního životopisu

-seznámení s volnými místy v regionu

-odborné poradenství a psychologická pomoc

-zařazení do vhodných rekvalifikačních kurzů

-vyhledávání potencionálních  zaměstnavatelů

Mgr. Věra Mundlová