Katalog článků

23.02.2015

Jsme tu pro vás

Hledání zaměstnání je práce na plný úvazek. Setkám-li se s uchazečem, kterému je zatěžko vytvořit pracovní životopis, mám pocit, že jeho touha pracovat je mizivá. Prostě bez kvalitního CV se dnes neobejdeme. I to je jedna ze služeb, které agentura práce OHK Klatovy zdarma nabízí. Věřte, že se čas investovaný do tvorby životopisu vyplatí.


22.04.2015

Agentura práce Okresní hospodářské komory v Klatovech nabízí zdarma spolupráci

V současné době spouštíme další projekt naší Agentury práce OHK, který usnadní vyhledávání vhodných zaměstnanců. Jsou to psychologické testy, jako nutný pomocník při orientaci v nabídce zaměstnanců. Sledujte naše stránky, využijte všeho, co Agentura práce Okresní hospodářské komory Klatovy nabízí. Inzerujte své požadavky u nás.28.05.2014

Vítáme vás

Vítáme vás na webovém portálu Agentury práce Okresní hospodářské komory Klatovy. Je určen vám, kteří se chcete informovat o možnostech práce v Plzeňském regionu, vám, kteří hledáte rady v oblasti personalistiky a pracovního práva, vám, kteří potřebujete zjistit, jaké vzdělávací a rekvalifikační aktivity jsou v regionu nabízeny. Jsme prvním webem tohoto typu pro Plzeňský kraj!